tel. 886 277 472 lub 23 661 27 94     email: kajaki.wazka@gmail.com

Opinie klientów

Poniżej prezentujemy Państwu wybrane opinie klientów, który skorzystali ze spływów kajakowych rzeką Wkrą z Wypożyczalnią Kajaków i Rowerów WAżKA i podzieli się swoimi wrażeniami. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu jeszcze lepiej poznać naszą wypożyczalnię.

Zapraszamy również do obejrzenia tablicy Pływam z Ważką, która znajduje się w naszej wypożyczalni. Jest ona pełna wspomnień i rekomendacji. Naszych klientów zachęcamy pozostawienia na niej pamiątkowego wpisu.

 

Polecam. Miła sprawna obsługa. Duża wiedza o historii regionu. 🙂
Marek Rz

Kajaki pierwsza klasaa:)

Justyna G

W rejonie Sochocina i Bolęcina powstało szereg wypożyczalni kajaków. Korzystam z jednej, zowie się „Ważka” w Kucharach Żydowskich, super obsługa, tak trzymać.

Eugeniusz C

Przesympatyczni i pomocni właściciele, polecamy i pozdrawiamy serdecznie!

Marta J

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką ,zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią , Koranem, Torą i komiksami Kajko i Kokosz. Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!

Agnieszka P

Wszystko na wysokim poziomie , mili właściciele , rzeczka wspaniała -nawet dla początkujących , już szykujemy się na następne ” kajakowanie ” gorąco polecam !

Maciej J

Wczoraj płynęłam pierwszy raz. Jestem zachwycona. Jeszcze nie raz wypłynę na taką przygodę.

Katarzyna K

Profesjonalnie zorganizowane, w miłej atmosferze, moje pierwsze super „kajakowanie” za mną, polecam wszystkim 🙂 ja złapałam bakcyla

Martyna L

Piękna rzeka, wspaniała pogoda nam się trafiła. Chcemy się wybrać znowu z grupą znajomych jeszcze w tym sezonie… koniecznie z Ważką. Ale mają niezłe obłożenie, trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.

Kasia

Wystawiam, zdecydowanie pozytywną cenzurkę „Ważce” w porównanie z Krutynią i spływem Świdrem. Wspaniała baza wypożyczeń kajaków /parking, wc, ładna, mała architektura/, niezwykle miła obsługa, czyste kajaki i wyposażenie, zachęca do rzecznych eskapad. Dwudniowy spływ z Glinojecka do Bolęcina to moc wspaniałych wrażeń, naturalnych przeszkód i wspaniałych widoków. …..dziękujemy.

Eugeniusz

byłam w tym roku w sierpniu naprawdę super obsługa, moim zdaniem najlepsza na całej rzece, sprawdźcie sami na pewno nie będziecie żałowali, dbają o jakość, zawsze czysto, uśmiechnięci na umówioną godzinę, pomogą wybrać obwiednią trasę, doradzą jak pokonać przeszkody, gdzie można zjeść lub przenocować – dla mnie SUPER

Pszczółka Maja

Pływaliśmy wczoraj, obsługa miło nas zaskoczyła. Państwo uśmiechnięci i pełni humoru pomimo upału i zmęczenia, rzetelnie informujący, dostaliśmy nowy sprzęt, czyste kapoki i poduszki. Kajaki były na czas gotowe dla nas nie czekaliśmy też na odbiór na końcu trasy. A ja byłam w pełni usatysfakcjonowana wiec polecam wszystkim właśnie taki wypoczynek!

wikusia

byłam uczestniczka spływu kajakowego podczas ubiegłorocznych wakacji, korzystałam z wypożyczalni ważka, mili ludzie, czyste nie zniszczone kajaki, kapoki oraz poduszeczki na siedzenia czyste. naprawdę godni polecenia. w tym roku tez na pewno skorzystam z ich usług!!!

sylwia zalewska

bardzo miła obsługa nawet nam użyczyli sztormiaków, żebyśmy nie zmokli – ludzie naprawdę chcą dbać o wysoką jakość usług 🙂 pewni dzięki temu mimo deszczu było zajefajnie

madzia

Łaaaaa… byliśmy w Boże Ciało!!! Naprawdę superacncko, poprostu niedowiary, że taka obsługa w takim miejscu kajaki czyściutkie, kapoki niecuchnące, poduszki dla wygody!

Andrzej

Bylismy w ostatni weekend poprostu wystrzałowo. Nie to co mazury na rzece nie ma tłoku a obsługa naprawdę nas zaskoczyła miło.

piotro

Słuchajcie ludzie! Bylam na spływie nad tą rzeką i muszę przyznać ze było ZAJEFAJNIE!!! Pojechaliśmy całą grupą i było super.Rzeka świetna, przepiękne widoki, pełno łabędzi.GORĄCO POLECAM!

Asia

Byłam polecam, rzeka naprawdę piękna, obsługa miła i blisko od wawaki przede wszystkim, szlak naprawdę malowniczy

Tanarka