tel. 886 277 472 lub 23 661 27 94     email: kajaki.wazka@gmail.com

Gadżety przydatne na kajakowym szlaku Wkry

Jeśli częściej wybierasz się na kajaki zaopatrz się w niezbędne gadżety przydatne na kajakowym szlaku Wkry. Dzięki nim spływ kajakowy rzeką Wkrą będzie jeszcze przyjemniejszy.

Worek żeglarski – miękki – dopasuje się do kształtu kajaka, można go w cisnąć w dziób, dzięki czemu się nie przemieszcza, jest wodoszczelny. Jeśli nie masz takiego worka zapytaj w wypożyczalni o możliwość wypożyczenia.

Wodoszczelne etui na komórkę, aparat fotograficzny – wybierz ten, który będzie miał specjalną powłokę umożliwiającą odbieranie telefonu

Pływak do telefonu – nawet etui nie pomoże, jeśli telefon wypadnie Ci na bardzo głębokiej wodzie, wtedy przyda się specjalny pływak, który będzie utrzymywał telefon na powierzchni lub tuż pod nią, dobrze, żeby miał wyrazisty kolor, co ułatwi Ci odnalezienie telefonu.

Buty do chodzenia w wodzie – pływając na różnych trasach będziesz wychodzić do wody, której nie znasz, często w miejscach dzikich, być może na dnie znajdują się ostre muszle lub kawałki szkła. Buty do wodzy świetnie zabezpieczą Cię przed skaleczeniami.

STRONA W BUDOWIE